ویزا

در این بخش اطلاعات در زمینه ویزا و وقت سفارت به شما ارایه میگردد.

 

فرم وقت سفارت

 

شرایط اخذ ویزای فرانسه

 

 

ویزاي توریستی فرانسه به افرادي تعلق می گیرد که قصد سفر گردشی به فرانسه یا دیدار با اعضاي خانواده شان را دارند؛ مدت اعتبار ویزا سه ماه است و متقاضی باید زودتر از تمام شدن نود روز اقامت مجاز در فرانسه، خاك این کشور را ترك کند. براي روادید توریستی فرانسه، حضور متقاضی ضروري است و مصاحبه انجام می گیرد. درخواست وقت ملاقات – به منظور مصاحبه- از طریق سایت اینترنتی انجام می گیرد و متقاضی باید بعد از ثبت درخواست خود، نسخه ي چاپ شده ي صفحه ي مورد نظر را آماده کند و به همراه سایر مدارك در روز ملاقات به همراه داشته باشد.اولین مرحله براي درخواست روادید هر کشوري، پر کردن فرم تقاضاي روادید است. این فرم را می توان از بخش روادید سفارت فرانسه یا از طریق سایت سفارت تهیه کرد.

پیشنهاد ما

دبی

دبی

یکی از شهرهای کشور امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد. دبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات نیز می‌باشد.
استانبول

استانبول

استانبول نقطه‌ای جادویی است که در آن شرق و غرب به هم می‌پیوندند؛ شهری میان آسیا و اروپا و پر از دیدنی‌ها و خوشی‌های رنگارنگ؛
مسکو

مسکو

مسکو یا ماسکو پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر و واحد فدرالی روسیه است. این شهر از مهمترین مراکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و ترابری فدراسیون روسیه و اروپا محسوب میشود.
بارسلون

بارسلون

بارسلون پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا و پس از مادرید پرجمعیت‌ترین شهر اسپانیا و مهمترین بندر این کشور است.
مادرید

مادرید

مادرید در وسط کشور، و در فلات اسپانیا واقع شده‌است. این شهر پس از لندن و برلین سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است .
پاریس

پاریس

پاریس پایتخت کشور فرانسه، مرکز و یکی از شهرستان‌های ناحیه ایل-دو-فرانس است. رود سن از میان این شهر می‌گذرد.
رم

رم

رُم پایتخت کشور ایتالیا، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور و همچنین مرکز ناحیهٔ لاتزیو می‌باشد.
لندن

لندن

لندن پایتخت انگلستان و بریتانیا است. این شهر همچنین بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در بریتانیا و بزرگترین ناحیه شهری از نظر مساحت در اروپا نیز هست.
بانکوک

بانکوک

بانکوک که مقصد بسیاری از گردشگران از سراسر جهان است، بین مردم تایلند با نام شهر فرشتگان خوانده می شود.

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به  وبسایت " آژانس مسافرتی آوش سیر آرنیکا " می باشد